15:19
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини

15 грудня мандрівний фестиваль документального кіно про права людини завітав до ЦБМ імені В.Г. Короленка. Цей фестиваль кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні. Мандрівний Docudays UА є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА, який цього року відбувся в Києві з 25 березня по 1 квітня.

Cтудентам Рівненського автотранспортного коледжу був запропонований перегляд короткометражних документальних фільмів ”Про мову “та”Хотабич“. Сюжет цих фільмів присвячений діяльності волонтерських організацій на сході України та зоні АТО.

Герої фільму ”Хотабич“ – це волонтери  не професійні медики, які ризикуючи своїм життям , вивозять на швидких машинах ранених бійців з поля бою, рятуючи їх. Саме вони одні із перших  стали рятівниками для багатьох наших солдат.

Герої фільму ”Про мову“ – це волонтери   викладачів української мови, що проводять безкоштовні курси з вивчення української мови на сході України. Вся їхня волонтерська діяльність направлена на допомогу людям оволодіти знаннями української мови,пропагуючи нову українську книгу всім охочим.

Усі глядачі залишились задоволені цікавим переглядом.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 631 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: