09:56
Методичне об'єднання практичних психологів

Збиратися разом – це початок,
триматися разом – це процес,
працювати разом – це успіх!

Генрі Форд

13 квітня в  Сарненському педагогічному коледжі РДГУ відбулося методичне об'єднання практичних психологів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Рівненської області.

Основна тема зустрічі полягала в «Психологічному супроводі студентів на шляху формування їх професійної компетентності».

На методоб’єднанні заслухали директора Сарненського педагогічного коледжу РДГУ  - Горкуненка Петра Петровича, кандидата педагогічних наук, про специфіку роботи навчального закладу, голову обласного методичного об’єднання практичних психологів – Козлинець Олену Юріївну про новинки розробок педагогічної компетентності, завідувача методичним кабінетом Сарненського педагогічного коледжу РДГУ – Безрук Ларису Георгіївну про роль психологічної служби в системі освіти педагогічного закладу.  

З цікавою презентацією про досвід роботи психологічної служби у напрямку формування професійної компетентності студентської молоді виступила Климець Катерина Валеріївна – практичний психолог Сарненського педагогічного коледжу РДГУ. А особливу родзинку додала в проведення тренінгу зі студентами під назвою«Я – у сфері обраної професії».  Студенти з великим задоволенням взяли участь у тренінгу, висловлювали свої враження та думки, були щирими і відвертими. У присутніх гостей на тренінгу виникло враження, що саме вони були учасниками, а не студенти коледжу.

На завершення відбулося обговорення психологічних проблем, які виникають в сучасності, обмін досвідом щодо психологічного супроводу студентів у закладах області на шляху формування їх професійної компетентності.

«Хто осягає нове із плеканням старого,
той може бути вчителем»

                                                                             Конфуцій

«Навчаючи – навчаємося!»

                                                              Сенека

 

Переглядів: 649 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: