15:18
Методичне об’єднання у РЕГІКу

   14 листопада 2013 року в Рівненському економіко-гуманітарному та інженерному коледжі пройшло обласне методичне об’єднання викладачів світової літератури.  Відкрила засідання голова методичного об’єднання Чачіна Галина Сергіївна, яка привітала господарів і гостей зустрічі, ознайомила присутніх із колом питань засідання.
Мартинюк Ольга Євгеніївна – голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, викладач світової літератури коледжу, поділилася досвідом роботи викладачів з впровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій при викладанні світової літератури та організацію роботи з обдарованими студентами. Студентка коледжу Павлюк Марія розповіла про роботу літературного гуртка, внесок викладачів у розвиток творчих здібностей молоді. 
Обговорюючи отриману інформацію, викладачі підняли ряд питань, пов’язаних із проблемами освіти не лише на рівні викладання окремого предмета, а й на загальнодержавному рівні. 
З музичними вітаннями перед гостями виступили студенти коледжу, заряджаючи гостей нестримною юнацькою енергією, гумором та оптимізмом, утверджуючи у вірі, що все у нас буде добре. Із заключним словом до присутніх звернувся директор коледжу, професор  Тадеєв П.О., побажав успіхів у нелегкій викладацькій діяльності, особистого благополуччя.
Дякуючи господарям за цікаво організовану зустріч та  величезну роботу, яка проводиться у коледжі для навчання та виховання студентів, усі зійшлися на думці, що подібні методичні об’єднання є необхідними для особистісного зростання і розвитку викладачів.
Категорія: Обласні методичні об'єднання | Переглядів: 740 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: