11:32
Мої вчинки – моя відповідальність

21 травня юристконсульт РАТК НУВГП Романюк О.С. була провела інформаційну годину на тему «Мої вчинки – моя відповідальність» з метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх, виховання правової свідомості студентів.

Протягом виховної години в форматі вільної бесіди поговорили про причини вчинення правопорушень неповнолітніми, поділ правопорушень на злочини та проступки, відповідальність за проступки і за злочини, адміністративну, кримінальну, цивільно-правову відповідальність неповнолітніх.

Учасники заходу дізналися про особливості розмежування понять «правопорушення» і «злочин», «хуліганство» та «дрібне хуліганство», «крадіжка» і «дрібна крадіжка». Також в ході заходу студенти переглянули фільм «Неповнолітні в'язні: як живуть діти в українських колоніях?».

Такі заходи дуже важливі для нашої сучасної молоді, вони дають можливість попередити кримінальну відповідальність за скоєні злочини неповнолітніми. Тому тепер, перш ніж щось вчинити, молоді люди будуть задумуватися, - а які ж наслідки будуть від їхнього вчинку?

Переглядів: 641 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: