15:47
«МОЛОДЬ «ПРОТИ» НАСИЛЬСТВА І «ЗА» ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»

«Проблеми починають вирішуватися
тільки тоді, коли ми перестаємо
мовчати і починаємо
обговорювати їх разом…»
                                             (К.Ушинський)
Насильство, жорстокість, приниження прав особистості або цькування, гендерна нерівність, наркотики…Ці всі поняття не сумісні з поняттям «повноцінна гармонійна людина або особистість». Це означає зовсім протилежне повноцінному розвитку людини, тобто викривлене значення «неповноцінна, нестача, нерозумна». Що на сьогодні бракує людині для повного щастя? Мабуть, здорового глузду.

З метою попередження і профілактики недопущення жорстокого поводження, насильства в студентському середовищі, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також збереження здорового способу життя 29 листопада на виховній годині відбулася інформаційно-просвітницька зустріч студентів груп нового набору з працівниками поліції і громадською організацією «Здорова країна».

Працівники поліції розповідали для наших студентів про види насильства, різного роду цькування протилежної статі, акцентували увагу на несення відповідальності за здійснення таких дій і вчинків.

Представники громадської організації «Здорова країна» роз’яснювали про наркотичну залежність, її наслідки, статистичні дані по місту Рівне, а також пропагували берегти своє здоров’я починаючи з підліткового віку і займатись активно спортом.

На жаль, таке явище, як насилля та жорстокість в сім’ї та в колективі навчальних закладів живе серед нас, дорослих і серед наших дітей.

Насильство та жорстоке поводження – головні причини болю та страждань і навіть  смерті серед підлітків.

Насильство – це будь-які навмисні дії одної людини по відношенню до іншої, які порушують її конституційні права й свободи і наносять їй моральну шкоду, шкоду її фізичному чи психічному здоров’ю. Воно може бути фізичним, психологічним і сексуальним.

Ця проблема є актуальною, тому що близько половини опитаних дітей в Україні вважають себе недостатньо захищеними державою від жорстокості, знущання, брутального поводження, викрадення та продажу, від сексуальної експлуатації – 38%, від примусу до підневільної, непосильної, надмірної чи небезпечної праці – 34%, від вживання наркотиків – 43%.

Шановне студентство, ваше здоров’я, освіта, щастя та майбутнє, безумовно, тільки у ваших руках, отож бережіть себе!!!

 

Переглядів: 559 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: