10:14
“Молодіжна столиця України-2018”

Починаючи з 2017 року в Україні щороку проводитиметься конкурс “Молодіжна столиця України-2018”, метою якого є відзначення найкращого міста країни для проживання та розвитку молоді.

Молодіжною столицею України Рівне може стати, якщо переможе у конкурсі “Молодіжна столиця України-2018”, презентація конкурсу у Рівному відбулася у вівторок, 19 грудня.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Координатор конкурсу у Рівному Оксенюк Роман розповів про очікування від проекту: «Публічне обговорення участі в конкурсі повинне не лише закінчитися тим, що Рівне подасть заявку на участь в конкурсі, а й стати початком нової, більш якісної співпраці між молоддю міста та місцевою владою. Сподіваюся, що створена робоча група під час презентації, зможе не лише сформувати та подати якісну заявку на участь в конкурсі, а й буде робити усе, щоб всі заплановані заходи на покращення життя молоді були втілені впродовж наступного року»

На заході були присутні начальник управління молоді та спорті Рівненської міської ради Сергій Шевчук, заступник міського голови з питань освіти культури та спорту – Галина Кульчинська, також публічне обговорення відвідала представник наглядової ради конкурсу “Молодіжна столиця України – 2018” Марина Хромих.

На захід були запрошені лідери молодіжних громадських організацій, представники формальних та неформальних громадських об’єднань, представники студентського та учнівського самоврядування. Серед них і представники студентської громади нашого коледжу- голова Студентської ради відділення «Транспортні технології» Сергій Наконечний та староста групи Т-14 Ірина Матвійчук.

Довідка: Національний конкурс “Молодіжна столиця України – 2018”.Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.

Переглядів: 583 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: