12:28
"На захист рідної землі"

6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Цього дня 27 років тому Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України". Саме вони - українські воїни, віддані до останнього присязі, є обличчям української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє.
В цей день ми вшановуємо тих, чиє життя присвячене шляхетній справі - захисту нашої Батьківщини. Тому виховна година – "На захист рідної землі" – проведена у групах Т-24 (класний керівник Марценюк Ю.Ю.) та Т-23 (класний керівник Карась І.В.) була присвячена вихованню глибоких патріотичних почуттів, причетності і відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя та формуванню активної громадянської позиції студентів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

На виховну годину були запрошені Радченко Володимир Іванович – старший сержант, начальник відділу зв'язку та інформатизації РОМВК, волонтер Шандалюк Валентині Миколаївні та учасник бойових дій на сході нашої країни, викладач фізичного виховання Мосійчук Володимир Анатолійович.

Ми вітаємо наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо Вам міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!

Божих благословінь Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Переглядів: 647 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: