12:23
«Наш біль – Чорнобиль»

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської аварії. У 2016 році  минає 30 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.

В рамках тижня комісії соціально–гуманітарних дисциплін викладачі Мінькова Н.П. та Майорова І.М. організовали виставку стінгазет та студентського малюнку приурочену до 30-ї річниці з дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

 26.04.2016р. Мінькова Н.П. організувала екскурсію в Рівненський обласний краєзнавчий музей на виставку «Наш біль – Чорнобиль», присвячена 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

28.04.16р. у читальній залі коледжу викладач Мінькова Н.П. провела захід за участі чорнобильця – ліквідатора аварії Бречка Павла та наукового співробітника Рівненського обласного краєзнавчого музею Надії Костянтинівни Радіонової. 

 

Переглядів: 700 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: