15:29
«Наша мова – вічно молода»

05 листопада у актовій залі коледжу викладачі Гайка Т.Л. та Ярощук М.А. провели відкриту виховну годину до Дня української писемності та мови «Наша мова – вічно молода». Мета заходу: прищеплювати повагу та любов до української мови, виховувати високоморальне підростаюче покоління, формувати український менталітет на основі відродження національних традицій свого народу, розвивати таланти, творчі здібності студентів, віру в свої сили, формувати високу пізнавальну культуру.

На захід були запрошені студенти Рівненського музичного училища РДГУ Яковець Ольга, Мельничок Роман та Мілоста Ольга, які зачарували присутніх виконанням пісень «Не спи моя рідна земля», «Горнусь до тебе Україно», «Яворина». Звучала українська поезія у виконанні студентів коледжу Наумця Дмитра, Мельника Артура, Баглая Максима, Матвійчук Руслани, Кисіля Андрія. Виконання поезії супроводжувалось грою на сопілці.

Для організації та проведення виховного заходу були залучені студенти Ходаковський Роман (Мп-41)  та Кухар Олександр (Т-33).

 

Переглядів: 704 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: