19:50
Наші козаки на екскурсії в Луцьку

19 жовтня студенти-учасники і переможці спортивного свята «Козацькі забави-2017» та активісти художньої самодіяльності,завдяки підтримці профкому коледжу, з екскурсійною поїздкою відвідали столицю Волинської землі місто Луцьк.

Луцьк - це місто з неймовірно насиченою історією, як і в будь-якого стародавнього поселення. Тільки лінивий,чи неуважний, не знає про Замок Любарта, який став візитівкою міста, а зображення В’їзної вежі замку прикрашає зворотній бік 200-гривневої купюри. Звичайно, що наше знайомство з містом розпочалося саме з нього. До речі, в «поході» нас супроводжувала січова корогва Війська Запорозького, яку вперше було піднято під час проведення цьогорічних «Козацьких забав».

Всі учасники поїздки мали змогу дізнатися набагато більше про історію міста від екскурсовода туристичної агенції «Нові мандри» п. Івана, котрий у цікавій та «живій» формі розповідав про архітектурні цікавинки старої частини міста, особливості життя лучан в різні епохи, про таємниці підземної частини Луцька, сакральні споруди різних народів, що співіснували тут впродовж століть тощо. 

Особливе зацікавлення викликала і сучасна архітектурна окраса міста- будинок скульптора М. Голованя, який слугує йому діючою майстернею, а на території і фасаді будівлі розміщено десятки скульптур. Приємним моментом стало спілкування з п. Миколою та його другом - художником Володимиром Жупанюком, молодість якого тісно пов’язана з м. Рівне.

Сподіваємося, що наші зустрічі з Луцьком продовжаться і надалі, а він подарує ще багато позитивних емоцій, які надихатимуть наших студентів на нові творчі та спортивні досягнення.

Всі фото

Переглядів: 807 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: