14:25
Навчання керуванню транспортними засобами категорій «А1», «А», «С1»

На базі Рівненського автотранспортного коледжу вперше проводяться 20-годинні курси навчання керуванню транспортними засобами категорій «А1», «А», «С1». Слухачі мають можливість після отримання посвідчення водія категорії «В», «С» на протязі трьох місяців після здачі теоретичного іспиту в Територіальному сервісному центрі, пройти перепідготовку щодо відповідних категорій. Можливе одночасне відкриття двох або більше нижчих категорій за наявності відповідних довідок про проходження 20-годинного курсу навчання керування відповідним транспортним засобом та після складання іспитів з керування транспортними засобами за кожною з категорій, що відкриваються.

Для проведення курсів з перепідготовки водіїв в коледжі обладнали майданчик відповідними засобами та елементами де проводиться навчання керуванню мототранспортними засобами категорій «А1», «А».  

4.04.2017 р. провідним консультантом-адміністратором Територіального сервісного центру 5641 Баранчуком Р. П. приймались іспити з керування транспортними засобами за кожною з категорій. Всі слухачі склали іспити позитивно.

Переглядів: 652 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: