20:57
«Не забувайте про свою відповідальність!»

13 лютого наші студенти разом з практичним психологом Галушко О.В. відвідали ознайомчу екскурсію до Управління патрульної поліції у м. Рівному та Рівненської області. Зустріч відбулася завдяки працівникам патрульної поліції Іванні Бояківській та Віктору Зозулі, які ознайомили студентів з нелегкою професією поліцейського.

Студенти з цікавістю слухали розповіді про буденні дні поліцейських, про їхній розпорядок дня, про історію створення поліції, про спортивні та професійні досягнення працівників поліції. Наша молодь відвідала кімнату відпочинку, музей, приймальне відділення, їдальню поліцейських, а також побачила кімнату, де зберігається та видається зброя на час чергування працівників поліції.

На завершення зустрічі, студенти мали змогу проїхатися в поліцейському авто, яке так поспішало на профілактичну бесіду до гуртожитку № 1. Метою такої бесіди було ще раз пояснити студентам про необхідність сумлінного виконання своїх студентських обов’язків, про особисту громадянську відповідальність за ,так звану, «бездіяльність», а також мотивувати наших хлопців до сумлінного навчання. На своєму власному життєвому прикладі наші друзі-поліцейські пояснили присутнім, яке значення має наполегливість у здобутті нових знань, вмінь та навичок, що можуть знадобитися людині в житті навіть тоді, коли вона на це і не сподівається…

Переглядів: 509 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: