20:29
«НІ, ПРИНИЖЕННЮ ЛЮДСЬКОЇ ГІДНОСТІ!»

Гідність – це моральна риса, яка відображає унікальну, неперевершену цінність людини. Від моменту народження кожної людини її гідність є однаковою та «рівною» з гідністю усіх інших людей. Поняття гідності людини пов’язане переважно з цінністю людини та оцінкою її значення і місця в суспільстві та державі. Це може бути повагою високих моральних якостей у самому собі, внутрішня самооцінка суспільного значення, власних здібностей та якостей.

На виховній годині, 31 жовтня 2019 року, в читальному залі нашого коледжу відбулася зустріч з працівниками поліції; метою зустрічі було надати важливу інформацію про моральні аспекти проявів булінгу та роз’яснити про правову відповідальність за вчинення цих правопорушень.

Саме почуття людської гідності спонукало людину вимагати дотримання своїх прав. Саме гідність є джерелом усіх прав. Ніхто не може нам дати або позбавити гідності. Кожна людина має почуття гордості, особистої честі і нікому не подобається, щоб до нього погано ставилися, пригнічували, глузували, кривдили. 

Студенти уважно слухали важливу інформацію, відповідали на запитання поліцейських, а також задавали хвилюючі їх  питання.

Того ж дня відбулося  засідання класних керівників в конференц-залі, на яке був запрошений гість Папуша Владислав Вячеславович, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти РОІППО.

Владислав Вячеславович провів дуже змістовно і, як завжди, цікаво пізнавальний семінар «Створення безпечного освітнього середовища» (причини насильницької поведінки, «булінгу». 

Класні керівники мали змогу отримати практичні поради від кандидата психологічних наук, більш детальніше для себе розкрити актуальне питання «булінгу» та віднайти ефективні шляхи оптимізації в роботі з такими студентами.

Отже, підсумовуючи весь зміст почутої інформації проведених заходів можна дійти висновку, що морально-етичні виміри духовності передбачають такі чесноти, як совість, гідність, порядність, інтелігентність. Пам’ятаймо та розповідаймо молоді, що честь – це те, що людина повинна завойовувати, до чого вона повинна прагнути; гідність же належить їй по праву народження, тому що вона – Людина.

Переглядів: 301 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: