11:32
Новорічне свято для діток

Вперше у нашому коледжі відбулося Новорічне свято для діток працівників коледжу. Все дійство було організоване студентами коледжу під керівництвом культорганізатора Наталії Нижник.  Діти з цікавістю спостерігали за дійством та його учасниками - Сірим Вовком, Ведмедиком, Лисичкою, Сніжинкою. Всі  охоче танцювали довкола ялинки  разом з Дідом Морозом та Снігуронькою, розповідали вірші. З особливим захватом дітлахи сприйняли народну гру «Гуси-гуси», яку просили повторити ще і ще.

Наприкінці свята Дід Мороз роздав всім діткам солодкі подарунки, а всі охочі мали можливість зробити з ним та учасниками свята спільне фото.

Самовіддано веселили наших діточок казкові  персонажі: Дід Мороз (Олександр Паламарчук) , Снігуронька (Олена Шолохова), Ведмедик (Максим Лициюк), Вовк (Максим Невмержицький), Сніжинка (Аня Ярощук), Лисичка (Юлія Миколайчук – керівник естрадного гуртка) та Костя Толочек-звукооператор.

Дякуємо, найперше, нашим студентам-учасникам драматичного гуртка, для котрих це дійство стало своєрідним дебютом і побажаємо їм подальших успіхів та творчих здобутків!

Переглядів: 721 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: