17:37
Обласне методичне об’єднання заступників директорів  закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації

11 квітня 2018 року на базі Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП пройшло засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.         Участь у роботі методичного об’єднання взяли заступники директорів з навчальної роботи коледжів та училищ регіону, методист Ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації – Процюк Віталій Кононович та Андрєєва Майя Миколаївна – головний спеціаліст відділу вищої та професійно-технічної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Засідання відкрив голова методичного об’єднання – Гусевик Святослав Олександрович – заступник директора з навчальної роботи Рівненського коледжу економіки та бізнесу. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП - Марунич Олександр Петрович.

Згідно з планом роботи, було розглянуто питання організації роботи циклових комісій у Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП. Досвідом роботи поділилися голови циклових комісій коледжу. Шилюк Ольга Василівна розповіла про організацію навчально-методичної роботи циклових комісій коледжу, Жданюк Тетяна Богданівна висвітлила питання організації загальноосвітньої підготовки студентів. Про особливості роботи циклових комісій професійного спрямування розповів  Приймачок Олег Володимирович. Доповідачі відповіли на запитання присутніх.

Обговорювалися питання загальноосвітньої, професійної підготовки підготовки студентів у коледжах та училищах області. А також присутніх цікавили питання підготовки  до проходження студентами ЗНО відповідь на які дала М.М.Андрєєва.

Після обговорення усіх нагальних питань, що виникають у роботі з організації освітнього процесу в коледжах та училищах області, гості оглянули матеріальну базу коледжу, ознайомилися з технічним забезпеченням  спеціальностей, за якими навчаються студенти коледжу.

Переглядів: 797 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: