10:15
ОБРАНО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ РАТФК НУВГП

У зв’язку з оголошенням карантину проведення чергових виборів Голови Студентської ради коледжу, які мали відбутися в березні цього року, було перенесено на початок нового 2020-2021 навчального року. Відбулися зміни і в складі кандидатів на пост голови студради -  свою кандидатуру відкликав Хлуд Вадим. Таким чином у фінальній частині виборчого процесу брало участь троє претендентів – студенти Зозуля Наталія, Капран Микола, Маринич Максим.

Таким чином, процедура голосування відбулася 10 вересня і виборча комісія, після проведення підрахунку голосів, встановила результати вибору студентської громади коледжу. Голова виборчої комісії  Кудряшов Андрій, після оформлення протоколу результатів виборів, офіційно оголосив результати виборів. Розподіл голосів виборців виявився такий: Зозуля Наталія-30,7%, Капран Микола-57%, Маринич Максим-12,3 %. Переможцю виборчих перегонів Капрану М. було вручено примірник протоколу результатів виборів, а також посвідчення Голови студради та нагрудний значок з гербом коледжу.

Новообраного очільника Студради коледжу привітала Анастасія Кравець, яка передала йому свої повноваження та побажала успіхів і плідної діяльності на цьому відповідальному посту студентського самоврядування. Також від імені адміністрації коледжу та викладацького колективу вітання переможцю висловив заступник директора з виховної роботи Олег Кравчук. До слова, окремої подяки заслуговують студенти-члени виборчої комісії та увесь склад студради коледжу, які взяли активну участь в підготовці та проведенні виборів: Кучерчук Зоряна, Шелестюк Назарій, Ілюков Костянтин, Журик Володимир, Ковтунович Софія, Кривко Катерина.

Отож, вперед - до нових здобутків і перемог, до здійснення всіх планів та задумів студентської сім’ї РАТФК НУВГП!!

Переглядів: 228 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: