21:47
«ОМИНАЙМО ГОСТРІ КУТИ!»

Психологи зазначають, що конфлікти (гострі кути) визначаються як зіткнення сторін, наприклад, двох людей із різними інтересами, думками, поглядами або бажаннями. На жаль, сварки трапляються майже у кожному студентському колективі. І як ми, дорослі, не прагнемо виховувати студентів ввічливими, щедрими, добрими, працьовитими – у житті цього досягти непросто, адже всі вони різні. Великий вплив має виховання в сім’ї, особистий приклад батьків, оточення, вулиця, телебачення тощо.

Тому для того, щоб опанувати ефективні способи запобігання й розв’язання конфліктів і сформувати конструктивні способи взаємодії й закріпити навички  безконфліктного спілкування, 13 листопада проведено дистанційно заняття з елементами тренінгу «Оминаймо гострі кути!» зі студентами нашого коледжу.

Студентська молодь ознайомилась із правилами та пам’яткою спілкування у конфліктній ситуації; захоплено і уважно взяла участь в обговоренні різних завдань, а саме: студенти наводили приклади конфліктів, висловлювали свої враження та відчуття від осаду неприємного спілкування; з’ясовували причини конфліктів, які відбуваються у їхньому оточенні. Особливо зацікавили метафоричні стратегії поведінки  у конфліктній ситуації: «Черепаха», «Акула», «Ведмежа», «Лисиця» і «Сова», а також вправи на взаєморозуміння та вміння керувати своїми емоціями.

Переглядів: 90 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: