09:34
Пам'яті Майдану

Швидко промайнув рік від часу подій на Майдані Незалежності, від того часу,  коли в лексикон українців увійшли слова: Революція гідності. Трагічною кульмінацією стали три дні 18-20 лютого 2014 року, що назавжди залишаться в історії під назвою «Розстріл Євромайдану»…

Відповідно до указу Президента України «на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України» 20 лютого визначено як  День героїв Небесної Сотні.

В актовій залі зібралися студенти та працівники коледжу на загальну виховну годину, головним лейтмотивом якої була тема студентства як рушійної сили змін,  авангарду боротьби за свободу України: від Крут до Майдану..

Завершальні слова ведучого пам’ятного  заходу викладача Чернишина М.М. прозвучали в атмосфері загальної зосередженої уваги: «Правду кажуть, що історія повторюється. Особливо трагічно вона повторюється для тих, хто її забуває. Що є для тебе, студент, події, які розпочались рік тому, події, які відбулись сто років тому, чи думав ти про це, чи зміг ти зробити висновки?..»

 

Переглядів: 797 | Додав: NikM | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: