00:57
Педагогічні читання

Різдвяні канікули – весела та радісна пора. Це час здійснення бажань, складання планів на майбутнє, очікування дива.

Колектив Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Викладацька діяльність базується на внутрішній потребі кожного педагога до самовдосконалення та самореалізації як професіонала та особистості.

Підвищення педагогічної майстерності є складним самоосвітнім процесом пошуку свого стилю викладання, своїх форм та методів роботи зі студентами. Однією з ланок методичної роботи, покликаної допомогти викладачу у його самореалізації, є педагогічні читання.

В період новорічних канікул стало доброю традицією проведення в коледжі педагогічних читань. Четвертого, п’ятого, десятого та одинадцятого  січня у читальній залі коледжу пройшли зустрічі викладачів з цікавими людьми, охоплено методичні, педагогічні, юридичні та психологічні аспекти викладацької діяльності.

Так четвертого січня відбулася зустріч із Сокаль Валентиною Анатоліївною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри суспільних дисциплін НУВГП. Гостя поділилася знаннями з педагогіки вищої школи. У форматі вільного обговорення висвітлювалися проблеми, пов’язані з викладацькою діяльністю, визначалися можливі шляхи покращення та вдосконалення методики викладання та використання інноваційних технологій в освітньому процесі.

П’ятого січня, у рамках педагогічних читань, викладачі, що атестуються  ділилися своїми досягненнями у педагогічній діяльності. Свої портфоліо представили викладачі Кундеус О.В., Галушко О.В., Козак Т.В., Вітюк Л.А., Неплюхіна Н.Л., Мосійчук В.А.

З метою підвищення правових знань викладачів, до участі у педагогічних читаннях було запрошено Нагорного Віктора Володимировича, головного спеціаліста з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, який роз’яснив головні положення Закону України «Про запобігання корупції» та відповів на запитання, що цікавили колектив.

Психолого - комунікативні проблеми, що стосуються професійного «вигорання» педагогічних працівників, причини та наслідками цього негативного явища, було розглянуто в ході тренінгу, проведеного Галицькою Ольгою Василівною, психологом, психотерапевтом, керівником громадської організації «Психологічна служба Євромайдану».

Ми щиро дякуємо усім гостям та колегам, що взяли участь у педагогічних читаннях.

Переглядів: 672 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: