13:08
Педагогічні читання

Різдвяні канікули – період коли студентство відпочиває та готується з новими силами розпочати навчальний семестр. Для педагогів – це період активної роботи над навчальною документацією, час – коли можна активізувати самоосвітній процес. Це період, коли традиційно, ми проводимо  педагогічні читання. Намагаємося, щоб час проведений у колі однодумців був максимально ефективним.

Педагогічні читання 2020 року відбулися 9 та 10 січня. До участі у педагогічних читаннях були запрошені гості Цюрняк Віра Сергіївна – начальник відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління пенсійного застосування та Потапчук Марія Станіславівна – заступник начальника відділу організаційно- інформаційної роботи.

Цюрняк В.С. розповіла про зміни, що відбулися у пенсійному законодавстві. Наголосила на тих, які стосуються виходу на пенсію педагогічних працівників.

Тема пенсійної реформи завжди актуальна, тому педагоги активно включилися в її обговорення, відмітивши недоліки та позитивні моменти реформи. До гостей було багато питань практичного характеру. На усі запитання гості дали конкретні та вичерпні відповіді.

Педчитання продовжилися із заслуховування портоліо педагогів, які в поточному навчальному році проходять чергову атестацію. Досвідом своєї роботи поділилися педагоги Бабік В.С., Приймачок О.В., Івасюк І.П., Панай Т.С.,
Шевченко І.О., Мінькевич І.Б., Римаришин В.Є.

В своїх портфоліо викладачі відмітили досягнення у викладацькій діяльності в міжатестаційний період. Розкрили зміст своєї роботи над індивідуальними методичними проблемними темами, розповіли про свої надбання у практичному навчанні студентів та виховній роботі.

Практика організації та проведення педагогічних читань активізує творчий потенціал педагогів, розвиває відповідальність за проведену роботу, сприяє процесу самоосвіти.

 

Переглядів: 319 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: