22:07
Переможець атестації комісій

Циклова комісія «Природничо-математичних дисциплін і креслення» була створена в 1995 році. Її очолила Сарахман Лідія Степанівна – викладач вищої категорії.

В комісії працюють викладачі: Багній Любов Тимофіївна, Демуш Ярослав Ілліч, Марценюк Микола Васильович, Василюк Лариса Євгенівна, Марценюк Юлія Юріївна, Гаврилуца Віктор Вікторович, Сарахман Лідія Степанівна – викладачі вищої категорії, Дундюк Артем Юрійович, Неплюхіна Наталія Леонідівна – викладачі першої категорії.

Члени циклової комісії Демуш Я.І. і Сарахман Л.С. відзначені різними нагородами: Знаком «Відмінник освіти України», почесними грамотами Міністерства освіти України, почесними грамотами Рівненської обласної державної адміністрації.

Лауреатами почесного звання «Людина року» із занесенням на дошку пошани коледжу визначені: Демуш Я.І., Сарахман Л.С., Гаврилуца В.В., Марценюк М.В., Дундюк А.Ю., Василюк Л.Є.

З  2013 року циклова комісія працює над темою: "Розвиток творчості викладачів і студентів", в 2014-2015 н.р. з цієї теми вивчений досвід роботи викладачів відповідних кафедр НУВГП і коледжу, результати обговорені на спільному засіданні комісії і викладачів кафедр.

Значну увагу комісія приділяє удосконаленню навчального процесу, пошуку та застосуванню новітніх освітніх та інформаційних технологій. Під керівництвом викладачів студенти готують наукові доповіді, виступають на конференціях, в навчальних групах.

Проводяться олімпіади з усіх предметів циклу, конкурси на кращі знання предметів математика, креслення, комп’ютерна техніка. Викладачі і студенти приймають участь у щорічних виставках методичної літератури і творчих робіт під час проведення тижня комісії, коледжу і університету НУВГП.

Циклова комісія підтримує тісні зв’язки з відповідними кафедрами НУВГП, викладачі приймають участь в спільних засіданнях кафедр і циклової комісії, у вивченні передового досвіду викладачів коледжу і університету; організовують екскурсії членів гуртків і студентів для ознайомлення з матеріально-технічною базою кафедр університету, вивчення досвіду використання інформаційних технологій та комп’ютерного обладнання.

Членами циклової комісії проводиться виховна робота серед студентів коледжу як під час навчання, так і в позаурочний час, так як викладачі комісії є класними керівниками груп. Виховна робота спрямована на формування патріотизму, почуття любові до своєї країни, міста, області, сім’ї, здорового способу життя, розвитку естетичних та моральних якостей студентів. Виховна робота підпорядкована підготовці висококваліфікованих спеціалістів для автомобільного транспорту країни, які б органічно поєднували свої професійні знання та навички із з загальнолюдськими цінностями.

Перспективою роботи циклової комісії природничо-математичних дисциплін і креслення є подальше вдосконалення методики викладання предметів, видання навчальних і методичних посібників, оновлення оснащеності навчальних кабінетів сучасним  технічними засобами навчання, наочністю, приладами.

 
Переглядів: 978 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: