13:09
Петиція Президенту «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України №5240»

Впродовж 3 років продовжується боротьба за місце коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ у структурі освіти України.

Так як законодавча база освіти «Закон «Про освіту» з урахуванням пропозиція представників коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ не була напрацьована, а керівництво МОН України продовжує політику ігнорування рішень комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та парламентських слухань щодо нашого статусу і місця в структурі освіти, нами була ініційована та підтримана депутатами Верховної Ради України петиція «Про термінове прийняття Закону України №5240».

Результатом такої петиції було прийняття Верховною Радою 21 березня Закону №5240 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», який регламентує місце коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ у вищій освіті до 2019 року включно.

На даний момент Міністерство фінансів України блокує підписання Президентом України даного закону, оскільки є дані про переведення коледжів і технікумів з 01 січня 2018 року на місцеві бюджети.

Тому 05 квітня 2017 року на сайті електронних петицій Президента України була зареєстрована НОВА петиція «Про термінове підписання Закону України № 5240».

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ до майбутньої долі технікумів і коледжів  АКТИВНО ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ГОЛОСУВАННЯ. На рахунку кожний день і кожний голос.

Посилання на петицію «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України №5240».

  1. Закон України №5240 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту»;
  2. Довідка з аргументацією про місце коледжів у системі вищої освіти по МСКО;

Переглядів: 891 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: