11:01
Планета толерантності

В гуртожитках коледжу відбулася бесіда: «Планета толерантності» присвячена Міжнародному дню толерантності.  Мета:  розкрити поняття «толерантність», його значення в системі загальнолюдських цінностей, формування толерантного ставлення до інших людей; розвивати адекватну самооцінку. Залучати студентів до активного спілкування.  У перекладі з латинського  tolerance  означає «терпіння». Це слово в медицині знають як здатність організму переносити вплив тих чи інших чинників. У суспільства це означає терпимість до інших думок, поглядів, традицій.

Вперше поняття толерантності зустрічається в ХІІІ ст. у «Трактаті про віротерпимість» у відомого французького філософа Вольтера, який писав, що «безумством є переконання, що всі люди мають однаково думати про певні предмети».

Міжнародний день толерантності, проголошений 16 листопада 1995 року на 28-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Події, що відбуваються у світі і в Україні останній часом, потребують мобілізації зусиль для боротьби з тероризмом та терпимістю. Агресивність, конфронтація, відчуженість мають поступитися місцем толерантному ставленню людей одне до одного, взаєморозумінню і довірі.

Бесіда закінчилася проведенням тесту: «Чи виявляєш ти толерантність?», який виявив наскільки студенти доброзичливі, стримані та терпимі один до одного.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 666 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: