00:27
Твори добро бо ти - Людина! День Святого Миколая.

Дитячий будинок... Тут є спальні , кімнати для навчання та відпочинку, їдальня. У кімнатах – іграшки, підручники, зошити, одяг, на подвір'ї – гойдалки... От тільки мами не поспішають сюди щовечора, щоб забрати своїх дітей додому. Дітки перебувають тут навіть не цілодобово, а багаторічно, адже більшість з них є сиротами. Від них відмовились батьки, через те, що вони є інвалідами. Найдорожчих у світі людей їм замінюють няні, вихователі, вчителі.Це їхній дім… Родичі та знайомі зрідка навідуються до них у гості. У кожному незнайомцеві, який приходить у цей заклад, вони хочуть бачити надію. Дуже рідко серце дорослої людини залишається байдужим до цих допитливих і благальних дитячих очей. Немає в світі дитини, яка в очікуванні на свято не мріяла б про щось особливе. 

Незабаром Новий рік, і хто найбільше чекає це свято ? Звичайно дітлахи. Та для дітей , обділених материнською ласкою ,батьківською любов’ю, сімейним теплом це можливість відчути себе комусь потрібним у цьому житті. Адже,саме перед новорічними святами вони отримують любов  від людей які навідуються до них щоб подарувати подарунки.

 Всі ми чудово знаємо,що є багато діток, які так потребують нашої допомоги. Особливо її потребують дітки сироти, дітки, батьки яких є наркоманами, або ті, які хворі на СНІД. Наш технікум не може залишатися байдужим,тому ми вирішили хоч трішки їх порадувати та приділити свою увагу. 

20 грудня 2012 року студенти Автотранспортного технікуму, на чолі з викладачем відвідали один з дитячих будинків нашого міста. Хочеться зазначити - що дитячий будинок має належні умови для того, щоб лікувати хворих діток,розвивати їхню уяву,навчати певним навикам. Не можна не згадати тих людей які там працюють. Це надзвичайні люди,і яких розмірів їхня душа можна лише здогадуватися. Жодна дитина не залишається без уваги,і ту любов та турботу яку вони не можуть отримати від мами – дарують вихователі. 

Новий рік дає нам можливість хоч один день побути чарівниками для дітей,тому перед знайомством з дітками,які мають певні відхилення ми трішки нервувалися,але все це в мить зникло коли ми їх побачили ,адже вони з таким нетерпінням і блиском в очах чекали приходу Діда Мороза,який принесе їм багато подарунків.

 Дітки розповідали віршики,танцювати,співали  за що отримали смачненький святковий подаруночок. Просто неможливо виразити словами  тепло,яке відходить від цих маленьких бешкетників,неможливо описати ту трепетну радість коли дитина розгортає гарно запакований подарунок. Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?   Ні? Ви багато чого втратили,бо те як горять їхні оченята від щастя неможливо описати. Кожна дитина хоче щоб їй приділили увагу,турботу і це не може залишити нас байдужими до них. 

Отож, давайте будемо милосердними ,творити добро і допомагати тим хто так цього потребує!Милосердя - це насамперед прояв стану серця людини. Лише співчутлива добросердна людина спроможна щиро відгукуватись на потреби ближніх, ділитись з ними шматком хліба й одягом. В доброчинності повинна бути закладена любов і поклик серця. Тільки тоді вона принесе взаємне задоволення, очікуваний результат і Божу нагороду за це служіння.Переглядів: 1292 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1   [Материал]
Молодці! Добре б було організувати щось на зразок студентської волонтерської служби, щоб допомога діткам була постійною і різноманітною- впродовж всього року.

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: