15:09
Подяка студентові

Завжди приємно чути слова подяки на адресу наших студентів за добрі справи, які вони здійснюють за покликом серця. Нещодавно на адресу коледжа надійшов лист від командування військової частини, що знаходиться поблизу смт. Оржів Рівненської області.

З цією військовою частиною коледж має дружні відносини, адже не одноразово наші студенти працювали на ремонтно-відновлювальних роботах під час проходження практики. Тим більш приємно, що навіть під час літніх канікул, такі відносини не припиняються, навіть якщо це стосується лише однієї людини. У цьому випадку йдеться про студента групи Тс-41 Нездюра Вадима, який скористався канікулами не для відпочинку, а для праці. Йому вдалося не лише заробити кошти, але й посприяти зміцненню обороноздатності своєї країни. Про це свідчить відгук командування військової частини, яке «… з почуттям глибокої вдячності повідомляє про сумлінне та старанне виконання поставлених завдань щодо відновлення і ремонту ракетно - артилерійського озброєння та військової техніки на теренах нашої військової частини у період з 05 липня 2018 року по 01 серпня 2018 року Нездюром Вадимом Валентиновичем, який навчається у вашому навчальному закладі. Виражаємо Вам свою вдячність за прищепленні якості та знання необхідні для свідомого виконання обов’язків на благо нашої Батьківщини. З повагою Командир військової частини А4559 В.І.Сторожук».

З малих справ починаються великі звершення, а тому бажаємо Вадиму і надалі впевнено йти по обраному життєвому шляху, примножуючи добру славу студентів нашого навчального закладу.

Переглядів: 1073 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: