09:27
Полум’яна патріотка

Україна переживає сьогодні вистражданий і виборений процес реабілітації і запізнілого вороття на батьківщину багатьох імен духовних провідників нації, справи і помисли яких сфальсифіковані, перекручені, не справедливо оговорені. Серед таких величних імен - Софія Русова , ювілей якої відзначає вся прогресивна громадськість.

До 160-річчя з дня народження С.Ф. Русової 17.02.2016 в гуртожитку №2 та 18.02.2016 в гуртожитку №1 відбулася бесіда присвячена палкій патріотці України.
Творчість С. Русової – визнана світовою громадкістю і водночас мало знана для наших співвітчизників.

Мета зустрічі популяризація життя та творчості видатної української просвітительки. Вона – етнограф, мистецтвознавець, історик, письменник, громадський діяч, одна з засновниць жіночого руху в Україні, а головне – талановитий педагог, психолог, автор оригінальної концепції національного виховання. Національне відродження України вона пов’язувала із розвитком рідної мови, національної системи виховання. ЇЇ педагогічні ідеї – це історія української педагогічної думки. Не українка за походженням вона стала неї по духу, присвятивши своє життя дітям України.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 739 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: