10:47
Посилка на передову

За ініціативи студентських рад гуртожитків та вихователів було організовано збір продуктової посилки для українських військових, що перебувають на передовій в зоні АТО. Зібрані продукти були передані через волонтерську організацію «Руєвит» військовим-саперам, які перебувають в районі м.Артемівськ  Донецької області. Разом з посилкою наші бійці отримали листа від студентів зі словами вдячності за їх щоденний подвиг.

Приємним сюрпризом став телефонний дзвінок від бійців, в якому вони щиро дякували за моральну підтримку та отриману продуктову посилку. Зокрема вони сказали, що в умовах неналежного харчового забезпечення бійців така допомога для них є дуже важливою, а найбільш радує те, що люди пам’ятають про своїх захисників.

Трудовий колектив коледжу також надав матеріальну підтримку своєму колезі Черначуку Володимиру та його бойовим побратимам: на зібрані кошти було придбано необхідні харчові продукти та ліки. Разом з посилкою до наших хлопців відправлено прапор України, який повернеться до нас разом з підписами бійців.

Дякуємо всім, хто долучився до цих  добрих справ!

Категорія: АТО | Переглядів: 742 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: