19:56
ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ

1 вересня – особливий день в нашому коледжі - Посвята в студенти, від тієї миті кожен першокурсник офіційно стає частиною нашої дружної і великої родини.

Ведучими нашого свята стали - студентка 4-го курсу Ірина Сачук та студент 2-го курсу Микола Капран. Гордістю будь-якого навчального закладу є його випускники, які досягли неабияких висот в обраній професії, в громадській діяльності, є знаними і шанованими людьми. І спеціальним гостем нашого свята став начальник Управління інфраструктури та промисловості Рівненської обласної держадміністрації, легендарна особистість - учасник російсько-української війни, захисник Донецького аеропорту, чий подвиг був відзначений орденом "За мужність" ІІІ ступеня» та церковною медаллю "За жертовність і любов до України", випускник Рівненського автотранспортного коледжу 2005 року Федір Миколайович Мисюра. Приємними словами він привітав студентів нового набору з початком навчання, та передав смолоскип-естафету, як символ спадкоємності традицій родини автомобілістів та дорожників - дороговказ на шляху до Знань. Почесне право прийняти "Смолоскип-естафету" було надано студенту групи Тс-21 Кравчук Богдану, який при вступі отримав найвищий конкурсний бал серед усіх абітурієнтів.

Від імені педагогічного колективу коледжу з вітальним словом та найкращими побажаннями до першокурсників і гостей свята звернулася директор Рівненського автотранспортного коледжу Антонюк Валентина Петрівна.

Ще однією традицією в День посвяти в студенти є прийняття Присяги студента РАТК, яку оголосила Голова Студентської ради коледжу Кравець Анастасія, а на згадку про цей особливий день було відзначено подарунками студентів, які при вступі отримали найвищий конкурсний бал серед усіх абітурієнтів - це Кравчук Богдан, Маринич Максим, Ромащук Олександр, Шелестюк Назарій.

Всіх гостей свята творчими вітаннями обдаровували переможці Університетського фестивалю студентської творчості «Студентська весна-2018» студенти Матвійчук І., Кравець А., Капран М., вокальний ансамбль «Ліберті» , ансамбль танцю «Flash» та соліст Рівненської обласної філармонії Мищук П.

А для того, щоб наші нові студенти не хвилювались, що незабаром доведеться звикати до нових обставин студентського життя вдалині від дому, ми ближче познайомили їх з людьми які за час навчання іноді замінять батьків та підтримають у життєвих випробуваннях…з класними керівниками. На завершення традиційно для коледжу, але вперше для першокурсників, прозвучав урочистий гімн студентів «Ґаудеамус».

Любі першокурсники! Ще раз вітаємо вас з початком вашого дорослого життя у нашому рідному РАТК! Натхнення вам, сил та терпіння в новому навчальному році!

Переглядів: 784 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: