14:29
Посвята в студенти коледжу - 2018

2 вересня актова зала Рівненського автотранспортного коледжу була переповнена щасливими вчорашніми абітурієнтами, які разом з рідними прийшли на особливе свято – Посвята в студенти коледжу. Це урочисте дійство, вже впродовж багатьох років, для кожного студента-першокурсника знаменує входження до лав дружньої студентської сім’ї майбутніх автомобілістів і дорожників.

Розпочали святкове дійство ведучі - студентка 3-го курсу Ірина Сачук та викладач коледжу Ігор Мінькевич, які підтвердили одну з традицій коледжу – вчитися, працювати і творити разом, єдиною командою студентства та педагогів.

Як відомо, наша країна останні чотири роки живе в боротьбі за право бути незалежною Соборною державою. Зі зброєю в руках її свободу захищають кращі сини і доньки України. Серед них був і Яків Майданюк - випускник коледжу 2017 року, який загинув 20 червня цього року поблизу м.Попасна, що на Луганщині. Всі присутні Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв України – їм ми завдячуємо мирними днями та можливістю радіти життю.

Від імені педагогічного колективу коледжу з вітальним словом та найкращими побажаннями до першокурсників та гостей свята звернулася виконувач обов’язків директора Рівненського автотранспортного коледжу Антонюк В.П. , а почесний гість - заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Рівненській області Козачок М.П., за багатолітньою традицією, передав першокурсникам "Смолоскип-естафету" як символ спадкоємності традицій родини автомобілістів та дорожників і дороговказ на шляху до знань. Почесне право прийняти "Смолоскип-естафету" було надано студенту групи Мпс-21 Ящуку М., який при вступі отримав найвищий конкурсний бал серед усіх абітурієнтів.

Ще однією традицією в День посвяти в студенти є прийняття Присяги студента РАТК, яку оголосила Голова Студентської ради коледжу Кравець А., побажавши всім «першачкам» цінувати свої студентські роки як найцікавішу пору в житті кожної людини.

А на згадку про цей особливий день заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М. вручив представникам груп символічні подарунки, які будуть нагадувати студентам слова Присяги, даної перед своїми батьками, наставниками та однокурсниками. Також було відзначено подарунками студентів, які при вступі отримали найвищий конкурсний бал серед усіх абітурієнтів - це Ящук М., Неліповець Д., Братійчук А., Юзюк В., Шостак О..

Всіх гостей свята творчими вітаннями обдаровували переможці Університетського фестивалю студентської творчості «Студентська весна-2018» студенти Матвійчук І., Філіпов Р, Гомонець М., Кравець А., Устяновський А., Стасюк В., Бойчук Д., художній керівник Панчак А., соліст Рівненської обласної філармонії Мищук П..

На завершення свята вперше в житті для студентів-першокурсників прозвучав древній, але вічно молодий гімн студентів «Гаудеамус».

Дорогі друзі! Ми ще раз вітаємо вас з Посвятою у студенти. Будьте повноправними господарями коледжу як нашого спільного дому, нехай доброю славою покриється ваш подальший шлях у коледжі.

 

Переглядів: 953 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: