13:59
«ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ГРОМАДЯНИНА»

Впродовж 9-13 грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права , метою якого є висвітлення питань захисту прав людини в контексті міжнародно-правових стандартів. В рамках цієї події в коледжі відбулась низка заходів, зокрема ознайомлення студентів з роботою міського суду, зустрічі з працівниками поліції, лекції, тематична книжкова виставка тощо.

11 грудня викладач правознавства Дубей В.І. спільно зі студентами групи ОП-41 провела «круглий стіл»на тему «Тенденції розвитку та реалізації прав людини та громадянина в Україні».

Мета заходу полягала в обговоренні окремих проблем реалізації прав і свобод людини та громадянина на сучасному етапі розвитку українського суспільства. У вступному слові Валентина Іванівна зазначила, що права і свободи людини для Української держави є визначальним чинником демократичного розвитку та показником європейської орієнтації.

У рамках «круглого столу» було висвітлено такі питання: права людини як об’єкт захисту: поняття та ознаки, процедури реалізації та захисту прав людини і громадянина, особливості реалізації та захисту прав людини і громадянина. Даний захід дав можливість студентам поглибити свої знання у сфері захисту прав людини і громадянина в Україні, обговорити проблемні питання захисту прав людини й громадянина та можливі шляхи їх вирішення.

Переглядів: 250 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: