14:34
Правда про наркотики
13.03.2014 у нашому навчальному закладі відбулася зустріч з працівником правоохоронних органів – старшим оперуповноваженим сектором боротьби з незаконним обігом наркотиків РМВ УМВС України в Рівненській області   Сорочук Л.Г. та лектором-консультантом Християнського консультаційного центру «Надія» - Олексюком Петром Анатолійовичем.
На зустрічі лектор розповідав і презентував студентам про наркотичне життя молодих людей, причини ранніх спроб «легких»  наркотиків, міфи про вживання наркотичних речовин, види залежностей та трагічні наслідки наркозалежних. Неодноразово в своїй промові  Петро Анатолійович зазначав про те, як важливо не потрапити до полону наркотичних речовин, зберегти своє життя та зробити правильний вибір.
Після презентації виступила Людмила Григорівна з промовою про несення кримінальної відповідальності щодо незаконного зберігання, розповсюдження та вживання наркотичних речовин. Інформувала про випадки різних життєвих ситуацій, які були пов’язані з незаконним обігом наркотиків, а також про те, як важко влаштуватись на роботу чи вступити до навчального закладу після того, як був притягнений до кримінальної відповідальності.
Студенти з великим захопленням слухали інформацію, задавали різні питання, цікавились новизною почутої розповіді.      
Переглядів: 939 | Додав: oland | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: