16:34
Привіт від захисників України

За ініціативи викладачів, працівників та студентської  ради коледжу напередодні новорічних свят було організовано збір коштів для формування посилки українським військовикам, що перебувають на Сході України у зоні бойових дій. Завдяки інформації батька студента групи Д-21 Колесникова І. вдалося зв’язатися з бійцями розвідувального взводу 2 батальйону 24 ОМБр, що перебуває в районі м.Попасна Луганської області.

Посилку було сформовано, так би мовити, під замовлення бійців: придбано  берці, водонепроникний годинник, светри флісові, рукавиці, балаклави, цигарки, чай, солодощі, засоби гігієни тощо. Окремо із зібраної суми були виділено кошти на придбання теплих речей  випускнику коледжа - учаснику АТО Щербачуку Д.Я., який перебуває на ротації в Львівській області.

До участі в організації новорічної посилки долучився профком коледжу, а саме її голова Ярощук М.А., яка сприяла у придбанні необхідних речей.

24 січня ми мали телефонну розмову з адресатами нашої посилки, зокрема з старшим солдатом Бобкіним О.В., який від імені своїх товаришів щиро дякував за гостинець.

Дякуємо всім, хто відгукнувся і взяв участь в цій добрій справі! Сподіваємося, що проблеми та клопоти і надалі не дозволять нам забути про підтримку тих, хто щоденно ризикує життям заради нашого мирного життя.

Категорія: АТО | Переглядів: 789 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: