Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 5 » Привітаємо чемпіона!
10:55
Привітаємо чемпіона!

З 15 по 21 червня у Львові відбувався відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1999 р.н. та молодших. У складі збірної команди Рівненської області у змаганнях брав участь наш студент Гонта Дмитро (група Т-24). У вправі МП-11 (стрільба з малокаліберного пістолета на дистанції 50 метрів, 40 залікових пострілів) Дмитро став чемпіоном України, а у вправі ПП-3 виборов срібло. За результатами даних змагань Дмитро пройшов відбір до складу збірної  області на відкритий  чемпіонат України зі стрільби з малокаліберної зброї у відкритому тирі та командний зі стрільби з пневматичної зброї. У вправі МП-6 (стрільба з малокаліберного пістолета на дистанції 50 метрів, 60 залікових пострілів) він посів 11 особисте та третє командне місця, а у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів, 60 залікових пострілів) п’яте командне місце, принісши до спортивної скарбнички Рівненської області 178 балів.

Бажаємо Дмитру подальших спортивних успіхів, перемог на змаганнях та стати майстром спорту у цьому сезоні.

Переглядів: 195 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1