12:22
«ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ СПІЛЬНО З ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ»

Бути студентом – це найкраща пора для саморозвитку, самонавчання, вільного вибору шляхів самореалізації своїх намірів і планів на подальше майбутнє життя, отже необхідно бути відповідальним щодо виконання своїх обов’язків як громадянина держави, так і людини… Але чи кожен студент знає,  розуміє та усвідомлює , що все життя і те, що ми в ньому здійснюємо – це велика відповідальність?!

Практичний психолог коледжу Галушко О.В., на прохання класних керівників та адміністрації,  організувала та здійснила комплекс виховних заходів спільно з працівниками патрульної поліції м. Рівне,  метою котрих було навчити студентів бути відповідальним за свої дії і вчинки, формувати вміння свідомо аналізувати негативні прояви та помилки у своїй поведінці.

Працівники поліції чітко і доступно роз’яснювали для наших студентів про негативні наслідки здійснення правопорушень, брутальної поведінки, нецензурної лексики, злочинів, відмову від несення своєї відповідальності; адміністративні засоби впливу на порушників правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках та під час навчального процесу в коледжі, а також наводили численні приклади про виявлених порушників, які були притягнені до адміністративної і кримінальної відповідальності за невиконання своїх обов’язків.

Отож, надіємось і віримо, що такі профілактичні заходи стануть дієвим засобом  виховання наших студентів відповідального виконання своїх обов’язків, зростання рівня культури спілкування у молодіжному  середовищі. А від імені нашого коледжу висловлюємо щирі слова вдячності за невтомну працю працівникам патрульної поліції!

Переглядів: 795 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: