12:53
Просвітницька акція «Я маю право»

В рамках заходів Всеукраїнського тижня права в коледжі відбулася просвітницька акція «Я маю право», яку провели представники Управління юстиції Рівненської ОДА та Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Перед студентами виступила начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва та повідомила, що Міністерство юстиції ініціювало програму, котра має на меті посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Ця програма передбачає не просто правову безкоштовну допомогу в судах, а й безоплатні юридичні консультації, на які матимуть право найменш захищені верстви населення. Українці мають змогу безкоштовно отримати консультацію з різноманітних питань: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захиститись від тих чи інших дій місцевої влади, яким чином захистити свої права тощо.

Інтегратор Рівненського місцевого центру Юлія Маліванчук роздала присутнім студентам буклети на правову тематику, а також роз’яснила інформацію щодо гарантованих Конституцією та законами України прав у різних сферах життя громадян, зокрема і у сфері освіти.

Переглядів: 570 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: