10:04
«Психологічна стежина до педагогічної майстерності»

Саме за такою темою 01 грудня 2016 року відбулось методичне об’єднання практичних психологів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Рівненської області у Рокитнівському медичному училищі.

 Чарівне Полісся, край предковічних лісів, мальовничих озер, чудових людей. За роки своєї діяльності Рокитнівське медичне училище випустило близько 5 тис. середніх медичних працівників, які нині працюють у різних регіонах України та далеко за її межами. Їм усім притаманне високе почуття відповідальності, милосердя і готовності прийти на допомогу хворим.

Серед викладацького складу училища панує атмосфера творчого пошуку нових шляхів і методів навчання молоді, у стосунках викладачів і студентів переважає толерантність і демократизм, взаємоповага і взаєморозуміння.

Відкрив методоб’єднання вітальним приємним словом директор Рокитнівського медичного училища – Кравець Володимир Ростиславович, провівши відеопрезентацію навчального закладу.

Потім всі учасники заслухали голову методичного об’єднання практичних психологів області Козлинець Олену Юріївну про «Педмайстерність і творчість як запорука досягнення поставлених педагогічних цілей».

З привітним настроєм виступила завідувач методичним кабінетом училища – Кулакевич Ірина Федорівна, яка розповідала гостям про «Складові педагогічної майстерності, їх зміст і компоненти».

Особливу увагу  учасників методоб’єднання зосередила на презентації роботи гуртка психологічного напрямку під назвою «Спілкуючись, пізнаю світ» практичний психолог Рокитнівського медичного училища – Пасічнюк Ірина Миколаївна.

Ключовою родзинкою методоб’єднання було проведення тренінгу «Я крокую до майстерності» ведучою Іриною Миколаївною, в якому всі практичні психологи прийняли активну участь.

Переглядів: 708 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: