09:24
«Реабілітовані історією»

Відомий український письменник Євген Шморгун − шанована людина, яка власною працею досягла творчих вершин. Заслужений журналіст України, а ще видавець, краєзнавець, громадський діяч, лауреат багатьох літературних премій Євген Іванович в своєму творчому доробку має вже понад 20 книг, сотні журнальних і газетних публікацій. Як голова редакційно-видавничої групи з випуску серії книг «Реабілітовані історією» підготував понад 30 книг і брошур про складні сторінки в історії Західної України, долю маловідомих борців за незалежність України.

В читальній залі обласної бібліотеки для молоді відбулася презентація нової повісті Євгена Шморгуна «Снігури». Нова книга Євгена Івановича вийшла друком за сприяння управління у справах молоді і спорту Рівненської обласної державної адміністрації. В ній письменник розповідає про долі українців та їх дітей, кого хвиля сталінських репресій занесла до суворого Сибіру як спецпереселенців. 

Під час роботи над книгою, щоб передати всю повноту правди своєї оповіді, письменник працював у багатьох архівах  і дослідив величезну кількість документальних свідчень. В повісті простежується, як нинішня війна з Росією відлунює в серцях і долях переселенців. Ця книга попереджає, в першу чергу, молодих читачів не ставати яничарами і стверджує, що нащадки українців не втратили свою історичну пам’ять і здатність зберегти духовні цінності свого народу.

З новим доробком Євгена Шморгуна прийшов привітати письменник, журналіст, автор і ведучий літературно-художніх програм на РТБ Микола Береза, який подякував свого наставника і учителя за підтримку молодих літераторів нашого краю та за правду життя, яку він показує в своїх творах.   

Запрошені на презентацію студенти автотранспортного коледжу НУВГП разом з їх викладачем Наталією Миколаївною Громко висловили щиру подяку автору за його талант, надзвичайну енергію і патріотизм душі, якій позаздрив би й молодий. 

Переглядів: 700 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: