12:24
«Репродуктивне здоров’я молоді – основа відповідального батьківства»

14.05.2014р. у гуртожитку №2 Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП відбулася зустріч  студентів з лікарем-гінекологом Худоб’яком Михайлом Дмитровичем. Михайло Дмитрович для студентів ІІ – ІІІ курсу провів лекцію на тему: «Репродуктивне здоров’я молоді – основа відповідального батьківства». Основною метою даної зустрічі було донести до молодих людей важливість відповідального відношення до свого репродуктивного здоров’я та здоров’я партнера.
Зі слів лікаря усе життя людей побудовано на взаємних стосунках (між рідними, друзями, колегами), але стосунки між чоловіком та жінкою є найскладнішими в людській природі. Більшість молодих людей вже мають ранні статеві стосунки з особами протилежної статі. Але рідко хто з них несе відповідальність за свої вчинки, які можуть призвести до неочікуваних наслідків. Дехто з них вже задумувався над створенням сім’ї і, звичайно, сім’ї гармонійної, щасливої, осяяної усмішками дітей. Але досить часто обмежені знання молоді щодо фізіології репродуктивної системи людського організму провокують проблеми у подружньому житті, в тому числі і проблеми народження дітей.
Не дивлячись на те, що в наш час інформацію по даному питанню можна почерпнути з багатьох джерел, але пряме спілкування з досвідченим спеціалістом дає можливість молодим юнакам отримати відповіді на питання, які цікавлять безпосередньо кожного і на які молода людина не завжди наважиться задати батькам чи друзям.
Студенти уважно слухали цікаву лекцію, задавали питання та намагались усвідомити важливість  зберегти своє репродуктивне здоров’я.

 

Переглядів: 987 | Додав: oland | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: