13:00
«Репродуктивне здоров’я молоді – основа відповідального батьківства»

06.05.2015р. для студентів  гуртожитку №2  відбулася зустріч  з лікарем-гінекологом Худоб’яком Михайлом Дмитровичем. Михайло Дмитрович провів лекцію на тему: «Репродуктивне здоров’я молоді – основа відповідального батьківства». Основною метою даної зустрічі було донести до молодих людей важливість відповідального відношення до свого репродуктивного здоров’я та здоров’я партнера.

«Здоровя – це найбільший скарб, перед яким усе інше – дрібниці!»

Головна цінність суспільства – це життя та здоров’я людини. Втрата цінності здоров’я у молодого покоління є загрозою суспільства. Нині особливо актуальною виявляється проблема збереження і зміцнення здоров’я молоді.

Проблеми сімейного виховання, недостатній рівень профілактики негативних ознак у поведінці підлітків, цікавість до дорослого життя, пошук нових відчуттів, не сформованість навичок здорового способу життя призводять до збільшення кількості молоді, яка починає вживати алкоголь, наркотичні речовини, долучається до тютюнопаління, має ранні статеві стосунки.

Багато хто з підлітків вважає, що здоровий спосіб життя – це заняття якимось видом спорту, а здоров’я – це відсутність хвороби.

Зі слів лікаря усе життя людей побудовано на взаємних стосунках (між рідними, друзями, колегами), але стосунки між чоловіком та жінкою є найскладнішими в людській природі. Більшість молодих людей вже мають ранні статеві стосунки з особами протилежної статі. Але рідко хто з них несе відповідальність за свої вчинки, які можуть призвести до неочікуваних наслідків. Дехто з них вже задумувався над створенням сім’ї і, звичайно, сім’ї гармонійної, щасливої, осяяної усмішками дітей. Але досить часто обмежені знання молоді щодо фізіології репродуктивної системи людського організму провокують проблеми у подружньому житті, в тому числі і проблеми народження дітей.

Не дивлячись на те, що в наш час інформацію по даному питанню можна почерпнути з багатьох джерел, але пряме спілкування з досвідченим спеціалістом дає можливість молодим юнакам отримати відповіді на питання, які цікавлять безпосередньо кожного і на які молода людина не завжди наважиться задати батькам чи друзям.

Студенти уважно слухали цікаву лекцію, задавали питання та намагались усвідомити важливість  зберегти своє репродуктивне здоров’я.

 

Переглядів: 697 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: