11:42
Розпочався декадник комісії загальнотехнічних дисциплін

З 14.04.2015 циклова комісія загальнотехнічних дисциплін проводить декадник комісії.

Метою проведення навчально-виховних заходів є пошук обдарованих студентів з базових предметів циклу: технічної механіки, електротехніки та фізики; розвиток логічного мислення; вміння оперувати термінами і практичними навичками з механіки, електротехніки та фізики з подальшим застосуванням їх у житті; вміння самостійно вирішувати інженерні задачі; пропагувати професію та подальше продовження навчання у вищих навчальних закладах України, зокрема в Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальностями ’’Автомобілі та автомобільне господарство’’; ’’Транспортні технології’’; виховання екологічного мислення студентів.

14 квітня цікаву бесіду зі студентами групи Тс – 22 на тему ‘‘Механіка навколо нас‘‘, провів викладач Ушаков В. І.. Він розповів про значення знань з механіки у нашому житті, спорті та різних сферах наукової діяльності, про вплив інерції та коливань на організм людини; про причини заносу автомобіля та інші цікаві факти.

До Дня космонавтики, 15 квітня був проведений конкурс газет , де висвітлено роль українських космонавтів і вчених у розвитку космічної галузі держави, історичні факти тощо. У даному конкурсі взяли участь студенти всіх груп другого курсу спеціальностей ‘‘Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів‘‘, ‘‘Організація дорожнього руху‘‘, ‘‘Організація перевезень і управління на автотранспорті‘‘ За рішенням журі (методист вищої категорії Дмитрійчук К.О. та голова предметної комісії загальнотехнічних дисциплін Веремчук Л.І.) переможцями визнано:

І місце – гр. Д – 21 ( Лесюк О.)

ІІ місце – гр. Тс – 21 ( Аржанов М., Віднічук В.) гр. Т – 22 ( Сікідіна М., П’яскорський Р.)

ІІІ місце – гр. Т – 21 ( Гончар В., Вейда М.).

Крім того, студенти групи Т – 23 (Баглай М. та Нідашковський Д.) склали ребуси, присвячені Дню космонавтики, а студенти Арендарчук А. та Пилипчук Р. гумористичну газету.

Переглядів: 780 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: