08:43
Щиро вітаємо з перемогою!

Як відомо, в Рівненській області проходив щорічний огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток області. На конкурсі наш коледж представляв гуртожиток №2, який визнано кращим студентським гуртожитком області серед вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації.

Приємною подією в житті нашого коледжу стало нагородження колективу гуртожитку грамотами Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за створення найкращих житлово-побутових умов для проживання студентів.

Очільник управління  відзначив грамотами працівників гуртожитку - завідуючу гуртожитком №2 Мосійчук А.В., вихователів Милацьку О.О. , Довгополюк Л.К. за вагомий внесок у виховання молоді та створення належних умов проживання студентів. Також було відзначено студентську раду гуртожитку за активну участь в підготовці гуртожитку до участі в обласному конкурсі. Особливо важливим є те,що моральне заохочення працівників було підсилене цінними подарунками для гуртожитку: телевізор LCD LG LY3450 та електричний бойлер ATLANTIC PVMD400-1m зроблять побут мешканців гуртожитку ще більш комфортним!

Щиро вітаємо з перемогою!

 

Переглядів: 823 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: