11:37
Щорічна виставка-конкурс

Травень – місяць підведення підсумків роботи за навчальний рік. Уже традиційно в травні проводиться виставка-конкурс гурткової роботи коледжу.

Процеси, що відбуваються в суспільстві, вимагають від кожної людини мобільності та гнучкості, вміння знаходити ефективні шляхи вирішення задач, які ставить життя. Молодий спеціаліст повинен мати значний запас знань, великий творчий  та інтелектуальний потенціал, бути носієм гуманних поглядів і переконань. Сучасний фахівець повинен не тільки володіти певною сумою спеціальних знань і професійних умінь, а й уміти самостійно підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо, з ініціативою, знати проблеми суспільства та активно включатися в їх вирішення.

Розв’язанню цього завдання якнайкраще сприяє гурткова робота. Вона розвиває у студентів творче, критичне мислення, формує відповідні професійні уміння та навички, гартує  характер, дає можливість збагачувати програмний матеріал, мотивує до вивчення навчальних дисциплін та пізнання нового.

Головною метою виставки-конкурсу є підведення підсумків науково-методичної роботи викладачів та їх практичної діяльності, залучення студентів до творчої, науково-дослідницької роботи.

15 та 16 травня циклові комісії коледжу демонстрували результати роботи гуртків технічної творчості та предметних гуртків. На виставку були подані різні доробки гуртківців. Це моделі, стенди, плакати, буклети та реферати, презентації та доповіді. Експонати виставки були презентовані студентами-гуртківцями, які гарно справилися зі своїм завданням.

За результатами огляду-конкурсу переможцями серед гуртків технічної творчості стали:

І місце – керівник гуртка  Римаришин В.Є.,

               ІІ місце – керівник гуртка Мінькевич І.Б.,

                           ІІІ місце – розділили Кособуцький Р.М. та  Вітюк Л.А.

Серед предметних гуртків місця розподілилися наступним чином:

  • І місце – керівники  Кулаківська В.В. та Василюк Л.Є.,
  • ІІ місце – керівники Гагун О.П., Неплюхіна Н.Л. та Сарахман Л.С.,
  • ІІІ місце – керівник Ніколайчук О.С.

Хочеться відмітити творчі доробки гуртківців та їх керівників, що проявили креативність і неабиякий смак, але не потрапили до лав переможців та подякувати усім за пророблену роботу.

Переглядів: 675 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: