13:43
Срібло з баскетболу

25 листопада 2014 року відбулись змагання студентської Спартакіади ВНЗ I-II рівнів акредитації в Рівненській області. Усі ігри проходили в спортзалах нашого Автотранспортного коледжу та Технічного коледжу НУВГП.

За результатом жеребкування до нашої підгрупи потрапили команди Рівненського коледжу економіки та бізнесу, Сарненського педагогічного коледжу РДГУ та Будівельно-технологічного коледжу НУВГП м. Костопіль.

В першому турі нашим студентам протистояла команда педагогічного коледжу РДГУ. Гра проходила в напруженій, безкомпромісній боротьбі. Упродовж трьох таймів жодна з команд не могла вирватись в перед. Швидкі контратаки, влучні трьохочкові кидки, комбінаційна гра тримали постійно в напруженні глядачів. Лише в четвертому таймі наша команда наблизилась до перемоги. Саме ця гра була вирішальним штрихом до фінального туру і від цих результатів залежало, хто буде боротися за III місце.

У наступній груповій грі ми зустрічались з командою РКЕБ. На жаль, через травму капітана  команди суперників, напруженої гри не було.

До фінальних змагань увійшли команди технічного коледжу та Рівненського автотранспортного коледжу, Рівненського училища ДДСЩ та Сарненського педагогічного коледжу РДГУ. В обох зустрічах відбулась напружена боротьба за призові місця.

За результатами ігор – I місце здобула команда Технічного коледжу, II місце посіли баскетболісти Автотранспортного коледжу, а III місце виборола команда Сарненського коледжу.

Честь нашого коледжу захищали:

Семенюк Іван Т – 42
Якубович Іван МП – 32
Радовенчик Антон МП – 32
Небжицький Роман Д – 32
Семенюк Олег Т – 31
Цимбалюк Василь Д – 31
Мазурок Дмитро Т – 31
Бондарук Валентин Тс – 22

Вітаємо наших хлопців зі «сріблом»!

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 1107 | Додав: NikM | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: