20:52
Student’s Battle-2019

26 листопада у Міському будинку культури провели перший  у місті Студентський батл 2019, де за першість змагалися десять команд з різних навчальних закладів Рівного серед нихі наш коледж!

Серед учасників були: Рівненський державний гуманітарний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Міжнародний економіко-гуманітарний університет, Рівненська медична академія, Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж, Технічний коледж НУВГП, Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, Рівненський економіко-технологічний коледж, Рівненський автотранспортний коледж НУВГП та Рівненське професійне технічне училище ресторанного сервісу та торгівлі.

Наша команда, яка складалася з чотирьох учасників , двох дівчат та двох хлопців( Кравець Анастасія, Мукомелець Андрій, Сачук Ірина, Філіпов Руслан) брали участь у трьох обов’язкових конкурсах. Перший конкурс “Мозгобійня” складався з десяти текстових, музичних та ілюстративних питань.

Далі студентам показували картинку і вони мали розгадати, що зашифровно в емоджі. 

В останньому конкурсі брали участь двоє представників від команди, дівчина із зав’язаними очима мала зробити макіяж для свого співкомандника.

Між конкурсами студенти навчальних закладів розважали глядачів танцями, піснями та жартами.

Від нашого коледжу було представлено пісню «Sway» у виконанні нашого чарівного тріо дівчат ( Жуляєва Карина, Кравець Анастасія,Сачук Ірина),  а також гумористичний номер «Батьківські збори»( Капран Микола, Пляховський Дмитро)

У нашої команди « Автодрайв» була чудова,драйвова підтримка! Прийшли підтримати більше 70 студентів нашого коледжу.

Після завершення батлу відбулася церемонія нагородження, за результатими трьох конкурсів перемогу здобула команда Рівненського державного гуманітарного університету. 

ІІ почесне місце здобула команда нашого коледжу 

« Автодрайв»

Бронзовими призерами стала команда Медичної Академії.
Захід, який організувала Молодіжна міська рада, окрім розважального мав і благодійне спрямування, виручені кошти із внесків глядачів будуть спрямовані на потреби благодійної організації “Дарунок” та громадської організації “Діабет-Кліо”.

Голова Студентської ради Кравець Анастасія

 

Переглядів: 490 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: