14:17
Студентська Конференція

13 лютого 2020 року відбулась студентська Конференція РАТК НУВГП. З вітальним словом та побажаннями плідної роботи, від імені адміністрації коледжу, до делегатів конференції звернувся заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М. На Конференції, обрані делегати груп розглянули такий порядок денний:

  1. Звіт Голови Студентської ради коледжу Анастасії Кравець про підсумки роботи студентського самоврядування за 2018/2020 роки.
  2. Про проведення виборів Голови Студентської ради коледжу.
  3. Затвердження складу виборчої комісії з обрання Голови студради коледжу.

Головою Конференції було обрано Капрана Миколу ,студента групи Т-23, а секретарем Кривко Катерину, студентку групи МПс-31; до лічильної комісії було обрано студенток Мацюк Анастасію, Вакулко Ганну та Ковтунович Софію.

Голова Студентської ради Кравець Анастасія презентувала звіт про всі напрямки роботи , які реалізовувалися, а також про всю діяльність Студентської ради на рівні коледжу та міста, відео-презентацію з найяскравішими спогадами. Кравець А. подякувала всій дружній, злагодженій та об’єднаній команді Студради за підтримку та допомогу, всім старостам та студентам коледжу за спільну працю та творення історії, адміністрації коледжу за підтримку та реалізацію всіх ідей і задумів. В завершенні свого виступу Анастасія побажала всім студентам оптимізму, креативності, нових задумів та ідей, реалізації нових проектів, а майбутньому Голові Студентської ради - успіхів, впевненості, активності й відповідальності.

Секретар Конференції зачитала витяг з «Положення про Студентське самоврядування» та оголосила про проведення чергових виборів Голови Студентської ради коледжу, які відбудуться шляхом таємного голосування 12 березня 2020 року.

Вже з 17 лютого до 5 березня всі бажаючі студенти нашого коледжу можуть подати заявку про свою кандидатуру на цю відповідальну посаду, а також передвиборну програму та автобіографію.

Учасники конференції затвердили виборчу комісію з обрання Голови студради коледжу у складі: Маринич Максим, група Мпс-21; Кравчук Богдан, група Тс-21; Іллюков Костянтин, група Тс-31; Шелестюк Назарій, група Т-12; Кучерчук Зоряна, група Т-22; Шеремет Віктор, група Т-33.

Голова конференції Капран М. завершив роботу зібрання словами: « Я хочу подякувати всім учасникам нашого зібрання, а також бажаю всім творчого натхнення, наполегливості, нових знань та вражень. Нехай всі дні будуть для вас насиченими, корисними, цікавими! Успіхів усім та плідної роботи!»

 

Переглядів: 456 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: