14:08
Студентське самоврядування

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента.  Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студентське самоврядування - це молодь, яка прагне вирішувати свої проблемні питання самостійно, але за підтримки адміністрації. Це студенти, які мають активну позицію в житті власного навчального закладу та в особистому житті.

Не залишився осторонь цієї події і наш Автотранспортний технікум  Національного університету водного господарства та природокористування .

З 12 листопада 2012р. по 16 листопада 2012р. було проведено Тиждень студентського  самоврядування.

Відтепер у студентських активістів з’явилося власне свято. У цей день уся "влада" у навчальному закладі відходить нам-СТУДЕНТАМ.

 

   

  

За результатами навчального процесу посади адміністрації нашого технікуму зайняли кращі та активні студенти . А саме: директор технікуму - Сидорчук Сергій, заступник директора з навчальної роботи – Стахнюк Сергій, заступник директора з виховної роботи – Полюхович Анна, заступник директора з виробничого навчання - Кушнір Богдан, заступник директора з адміністративно-господарської роботи Садовнік Ігор, завідуючий відділенням «Організація перевезень та управління на автотранспорті» - Грицюк Анастасія , завідуючий відділенням «Організація і регулювання дорожнього руху» - Овсіян Ірина ,завідуючий відділенням «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів» - Величко Володимир ,голова профкому - Криворучко Марія, диспетчер - Хотинчук Любов , керівник фізичного виховання - Бурдель Сергій .

Впродовж Тижня студентського самоврядування усі активні студенти отримали змогу відчути себе в ролі  суворих викладачів та керівників груп.

Розпорядок дня був досить насиченим. Кожен був при справі, ніхто без діла не сидів.


    


Було проведено перевірку санітарного стану гуртожитків № 1 та № 2, після чого ми переконалися що для наших студентів створені всі умови для гідного проживання. Адміністрація проводила масові перевірки проведення пар студентами, і була здивована організованістю та рівнем підготовки  до занять «нових і суворих викладачів». Проте на фоні такої відповідальності траплялися випадки порушення внутрішнього розпорядку, але все було вирішено мирним шляхом. Також не можна залишити без уваги такий захід як «Група аналізу  навчально-виховного процесу»,де на шлях праведний було направлено певних студентів, в яких були проблеми з навчанням.

Звук – неначе биття серця. Він змушує жити, творити, дихати. Особливо, якщо це гарна музика чи змістовне повідомлення. Тому в холі технікуму було організовано невеличкий відпочинок для наших рідних студентів. І це створило дійсно святкову атмосферу. За все це дійство відповідали Сульжик Євген та  Пасічник Олег ,яким ми висловлюємо слова подяки.

Оскільки День студента займає значне місце безпосередньо у нашому житті, а також у житті наших викладачів, було вирішено провести святковий концерт.

Студентське життя технікуму завжди яскраве та наповнене подіями. Особливо для тих, хто не боїться проявляти та розкривати себе і свої таланти іншим, тому Почесними грамотами було відзначено найкращих студентів ,які беруть активну участь у спортивному, навчальному та творчому житті технікуму.

Цікавим доповненням до запланованих заходів студентами стала проведена 12 листопада 2012 зустріч студентського парламенту технікуму із студентським парламентом факультету менеджменту НУВГП  з питання обміну досвідом щодо діяльності студентського самоврядування. А також організована 13 листопада 2012 р. зустріч  студентських рад гуртожитків технікуму та студентської ради гуртожитку Механіко-Енергетично факультет НУВГП питання обміну досвідом роботи студентських рад гуртожитків. Обидві зустрічі викликали зацікавленість у студентських активів  технікуму та Механіко-Енергетичного факультету та Менеджменту НУВГП  щодо продовження подальшої співпраці. Зокрема студенти факультету «Менеджменту» запрошували провести турнір з міні-футболу, а студенти Механіко-Енергетичного факультету – спільний вечір відпочинку для мешканців гуртожитків. До речі студентський актив технікуму був запрошений 15 листопада 2012р. на вечір відпочинку студентів факультетів Менеджменту з нагоди Міжнародного Дня студента.


Ось і підійшов до завершення тиждень студентства. Що можна тут сказати. Дуже шкода, що це був останній день, але все колись закінчується. Так само було і у нас.

За час нашого «панування» ми пересвідчились, що робота керівників Автотранспортного технікуму досить важка і клопітка, яка вимагає досвіду, витривалості, в певних ситуаціях строгості та вміння мирно вирішувати проблеми .

Заходи до Дня студента нікого не залишили байдужими, і ніхто не залишився осторонь святкування, бо День студента – це свято молоді, що навчається відпочиваючи і відпочиває навчаючись.

Переглядів: 1217 | Додав: NikM | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: