12:19
"Сучасний урок: взаємна діяльність викладача та студента у формуванні творчої особистості"(методоб'єднання викладачів зарубіжної літератури)

За такою темою  8 листопада у Рівненському автотранспортному  коледжі НУВГП відбулося обласне методичне об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів Рівненщини. У роботі методичного об’єднання взяли участь колеги з дванадцяти коледжів області, методист  ради директорів – Процюк Віталій Кононович.

Мистецтво навчання не в умінні повідомляти,
а в умінні збуджувати, будити, оживляти

А. Дистерверг

З вітальним словом до гостей та усіх учасників зустрічі звернувся директор коледжу Марунич Олександр Петрович, який розповів про історію та сьогодення навчального закладу і поділився планами на майбутнє.

До приємних слів директора і побажань плідної праці приєдналася Чачіна Галина Сергіївна – голова методичного об’єднання, яка з великим натхненням відкрила засідання.

Гості та колеги, присутні на засіданні, з цікавістю прослухали презентаційну доповідь Громко Наталії Миколаївни за темою: «Використання інтерактивних методів навчання на заняттях із зарубіжної літератури – один з напрямків пізнавальної діяльності студентів», а також подивилися фрагмент її заняття за темою: «Джордж Бернард Шоу – засновник соціально-аналітичної «драми-дискусії». Осучаснення античного міфу в п’єсі «Пігмаліон».  Колеги відмітили майстерність та професіоналізм викладача, цікавий, творчий підхід до висвітлення вказаної теми, а також високо оцінили внесок студентів, які брали участь у проведенні фрагменту заняття.

Яскравим доповненням до розкриття титульної теми методичного об’єднання стала доповідь молодого викладача, талановитої поетеси -   Мельник Ірини Сергіївни, за темою: «Формування творчої особистості засобами мистецтва».

Обговорення заходів пройшло у доброзичливій, дружній атмосфері. Колеги ділилися власним досвідом та думками з приводу проблем сьогоднішньої гуманітарної освіти,  висловили найкращі і найщиріші побажання добра та успіхів на викладацькій ниві всім організаторам та учасникам методичного об’єднання.

Переглядів: 675 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: