21:56
Свято останнього дзвоника

«Шановні студенти-четвертокурсники! Сьогодні настав той день, коли ви відвідали останні заняття та виходите на «фінішну пряму» свого навчання в Рівненському автотранспортному коледжі! Зі святом вас!»- такими словами ведучого Андрія Мукомельця розпочалася щорічна, важлива всіх студентів четвертого курсу, урочиста церемонія Останнього дзвоника.

Від імені педагогічного колективу всіх студентів зі святом привітав директор  коледжу Марунич О.П., до вітань також долучилися завідувачі відділеннями Бараболя В.Ф. та Шевченко О.В. Всі присутні  почули багато щирих і проникливих слів від класних керівників Мінькової Н.П., Черначук О.В.

Від імені студентів подяку за невтомну працю та самовідданість викладачів і класних керівників у своєму виступі висловили студенти- староста групи Ес-41, Голова студради коледжу Гаврилюк Іван, студент групи Т-43 Герасимчук Максим.

В завершення свята пролунав  мелодійний звук останнього дзвоника, який почергово здійснили старости випускних груп.

Опісля, згідно традиції коледжу, наші студенти-четвертокурсники висадили хвойні дерева на згадку про роки навчання та у подарунок наступним поколінням студентів.

Успішної сесії та до зустрічі на Випускному!

Всі фото

Переглядів: 1040 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: