10:09
Свято Останнього дзвоника-2019

Настала довгоочікувана мить для студентів четвертого курсу – останній день занять. Хоча у студентів попереду ще іспити, дипломне проектування та захист дипломних проектів, але 5 квітня настав той день, коли вони відвідали останні заняття та вийшли на «фінішну пряму» свого навчання в Рівненському автотранспортному коледжі. Четвертокурсники мали можливість прийняти побажання від людей, які впродовж усіх років їх навчання змагалися між собою за кращі показники дисципліни та якісної успішності груп - це завідувачі відділеннями (завідувач відділення «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» Бараболя В.Ф., та завідувач відділення «Транспортні технології» Шевченко О. В.).

До студентів з теплими словами привітань звернулись і класні керівники випускних груп – Бабік Віталій Сергійович (класний керівник гр. Т-44), Шевченко Інна Олегівна (класний керівник гр. МПс-41).

Зі словами вдячності адміністрації та викладачам коледжу звернувся староста групи Т-44 Корж Ілля. Вразив своїм веселим стендапом про коледж та викладачів студент групи Дс-41 Гомонець Михайло. Студенти молодших курсів Стасюк Владислав, Кравець Анастасія, Жуляєва Каріна та Сачук Ірина приєднались до всіх привітань та подарували випускникам пісню.

А на закінчення урочистої події всі старости груп четвертого курсу натиснули кнопку дзвоника - для всіх випускників пролунав символічний останній дзвінок в коледжі як прощання із заняттями.

Успішної сесії та до зустрічі на врученні дипломів!

 

Переглядів: 850 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: