21:24
Свято вишиванки

«Українська вишиванка - це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні…»

Нинішні холодні, хоч і весняні, дні зігріло свято вишиванки, котре декілька років поспіль відзначають українці в Україні та поза її межами.

Всесвітній день вишиванки студенти та працівники коледжу зустріли гідно. Прикрасивши свій повсякденний наряд яскравою  сорочкою, ще раз підтвердили свою національну ідентичність та патріотизм. На заклик про відзначення цього новітнього, дійсно народного свята, відгукнулися всі, хто мав внутрішній духовний поклик, адже ніякої «зобов'язалівки» не було.

Найбільш «вишиваними» групами  в цей день було визнано групи Т-13 та Т-11- в них на заняття прийшла  найбільша кількість студентів у вишиванках.

Також студенти обох  відділень змагалися між собою не лише вдяганками, а й знаннями про традиційний національний український стрій. В мозковому штурмі із нелегкими та каверзними питання перемогла дружба. Тому всі учасники вікторини отримали солодкі подарунки. А завершилась "вишивана" зустріч колективним фото на згадку. 

 

 

 

 

 

Переглядів: 1006 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: